biuro@konekt-art.pl
Czego szukasz?

O Nas

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które działa na rynku polskim od 1993 r. Założycielem pierwszej firmy, Laparo Polska [Doma Laparo], jest Adam Popiołek.

Od początku naszej działalności zajmujemy się przede wszystkim produkcją rolet (hurt i detal) oraz dystrybucją innych wysłon okiennych. Świadczymy też usługi naprawy, serwisu wszystkich wysłon okiennych oraz regulacji stolarki okiennej.

W miarę rozwoju firmy pojawiły się duże zmiany. W 2009 roku firmę przejęła córka, Aleksandra Popiołek, a przekształcenie wiązało się też ze zmianą nazwy firmy na Konekt-art i wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań do rodzinnego biznesu.

Obecnie przedsiębiorstwo jest nie tylko producentem rolet, plis i innych wysłon, ale w swojej ofercie posiada również żaluzje drewniane, fasadowe, rolety zewnętrzne tzw. antywłamaniowe. Szeroki wybór folii okiennych mlecznych oraz ochronnych oraz ogrodów zimowych.

Wszystkie produkty są łatwe i intuicyjne w obsłudze, a dla wielu produktów zastosowano dodatkowo elektroniczne rozwiązane, które można łączyć z Inteligentnym Domem.

Do dnia dzisiejszego, mimo zmiany właściciela, założyciel Adam Popiołek, nadal czynnie bierze czynny udział we wszystkich sprawach firmowych. Możemy z całą pewnością powiedzieć ze jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami.