Rolety elewacyjne z funkcją żaluzji – Solar By Bubendorff

„Roleta SOLAR,

która może regulować

dopływ powietrza i światła”

Ochrona Przeciwsłoneczna: Krótkie naciśnięcie przycisku Bubendorff na pilocie zdalnego sterowania wywołuje poziome otwarcie co drugiej lameli. W każdej chwili można regulować dopływ światła, wybierając, ile lameli ma sie otworzyć.

Wentylacja: Aby regulować dopływ powietrza, wystarczy otworzyć lamele poziome za pomocą pilota zdalnego sterowania. Uzyskana w ten sposób cyrkulacja powietrza jest idealna na przykład w letnie noce, sprawia bowiem w naturalny sposób, że pomieszczenia są chłodniejsze i bardziej komfortowe. Nawet w pozycji zamkniętej pomiędzy lamelami występuje niewielki przepływ powietrza.

Ochrona Prywatności: pozycja otwartej lameli umożliwia widok na zewnątrz, w ciągu dnia chroniąc przed zaglądaniem z zewnątrz.

Wystarczy zainstalować w 100% NIEZALEŻNĄ ROLETĘ SOLARNĄ

5 zalet

1 – Siedmioletnia Gwarancja

Rolety solarne firmy Bubendorff posiadają 7-letnią gwarancję na wszystkie komponenty. Dotyczy to również akumulatora i ogniwa fotowoltaicznego.

2- Szybki i staranny montaż

Nie jest wymagane dodatkowe zasilanie. Szybki i staranny montaż. Nie ma potrzeby wykonywania prac remontowych w części mieszkalnej. Rolety iD3 można z łatwością zamontować w domu lub mieszkania.

3 – Zużycie: 0 WAT!

Rolety iD3 są otwierane i zamykane przez zintegrowany silnik, który jest zasilany 100% darmową energią odnawialną. Ta czysta energia jest integralną częścią koncepcji zrównoważonego rozwoju firmy Bubendorff.

4 – W razie braku światła rezerwa energii wystarczy na 30 dni normalnej pracy.

Ogniwo fotowoltaiczne i akumulator rolety iD3 są przeznaczone do pracy wyjątkowo szerokim zakresie temperatur (od -15°C do +60°C). Nawet rolety o dużych rozmiarach poradzą sobie z niewielkim naświetleniem.

5 – Zintegrowany komunikat ostrzegawczy dla warunków granicznych.

Niedobór światła dziennego przez dłuższy czas i/lub wystąpienie niskich temperatur podczas uruchamiania rolety są sygnalizowane użytkownikowi poprzez zwolnienie, a następnie gwałtowne ruchy rolety. Tryb ten chroni żywotność akumulatora do momentu, aż natężenie oświetlenia ulegnie ponownemu nasileniu. Roleta powraca wówczas automatycznie do normalnego trybu pracy.