biuro@konekt-art.pl
Czego szukasz?

Markiza, Pergola SUNTECH

Najważniejszą funkcją markizy, pergoli lub Ogrodu zimowego jest ochrona przed słońcem i ciepłem. Latem gdy temperatury sięgają czasami nawet +30°C potrzebujemy nic więcej niż odrobine chłodu.

Markiza.

Idealnym rozwiązaniem jest Markiza. Można ją zastosować zarówno na balkonie jak i tarasie. rozłożona markiza odczuwalnie zmniejsza temperaturę w mieszkaniu. Można zostawić drzwi balkonowe otwarty a cień, który pada na balkon lub taras ochładza powietrze. Dzięki temu powietrze, które wpada do mieszkania jest odczuwalnie chłodniejsze.

W ofercie mamy markizy bez kasety, które idealnie nadają sie na balkony lub w miejsca, nad którym jest zadaszenie oraz są funkcjonalne i ekonomiczne. Markiza nie potrzebuje kasety, gdyż balkon lub daszek na nią chroni płótno i mechanizm przez warunkami atmosferycznymi. Markizy w półkasecie lub pełnej kasecie chronią płótno oraz ramiona przed opadami.

Odpowiednio dobrana tkanina potrafi zredukować nawet do 80% promieni słonecznych co na dłuższa metę obniży koszty klimatyzacji.

Pergola SUNTECH

Masz piękny duży taras? Może masz pięknie urządzony ogród któremu coś brakuje? przedstawiamy pergole SUNTECH

Produkt ten jest pięknym uzupełnieniem Państwa ogrodu. Produkt występuje w trzech odsłonach: Pergola z rozsuwanym dachem, Pergola z obracanymi lamelami oraz Pergola materiałowa. Do tego dysponujemy pięknymi dodatkami jak: boczne ściany przeszklone, boczne rolety ZIP oraz piękne oświetlenie oraz czujniki.

Pergola Ogrodowa z rozsuwanym dachem Aerolux, to rozwiązanie dla klientów o najwyższych wymaganiach. Łączy w sobie zalety pergoli bioklimatycznej oraz tradycyjnej zabudowy tarasu.

Pergola ogrodowa z obracanymi lamelami dzięki którym można zarządzać ilość wpadającego światła. Pergole lamelowe to produkt chętnie wybierany przez właścicieli domów jednorodzinnych jak i nieruchomości rekreacyjnych. Dzięki dodatkom można swój piękny taras przekształcić w miejsce wielosezonowe.